Kentvizyon
A AWARDS 2020 KATILIMLARI BAŞLADI!

A Awards Açıkhava Reklamları Yarışması'na başvurular başladı. Yarışmaya 1 Nisan 2018 ile 1 Mart 2019 arasındaki çalışmalar katılabiliyor.

DEVAMINI OKU
KRISTAL ELMA YARIŞMASININ KAZANANLARI BELLİ OLDU

Bu sene “Sıradanlığa karşı, tekdüzeliğe karşı… Yaratıcılık tek, biz hepimiz” söylemiyle gerçekleştirilen Kristal Elma Türkiye Reklam Ödülleri Yarışması’nın kazananları belli oldu.  21 Aralık’ta gerçekleşen organizasyonda 8 Büyük, 166 Kristal, 151 Gümüş, 138 Bronz ve 5 Özel olmak üzere toplam 468 ödül dağıtıldı. 

DEVAMINI OKU
AÇIKHAVADA GERÇEK HAYATA ADBLOCK UYGULAMASI

Kanadalı bir reklam ajansı, White Christmas adını verdiği kampanyasında otobüs, transit merkezi, reklam panoları, vapur iskelesi ve gazete reklamları için 10 bin dolar harcama yaparak tüm reklam alanlarını insanlara hediye olması niyetiyle boş bıraktı.

DEVAMINI OKU
MARKA KONFERANSI’NIN 20.Sİ SONA ERDİ

20’nci yılını İstanbuk’a adayan Marka Konferansı tamamlandı. 2000’e yakın iş liderinin katılımıyla açılan konferans iki gün boyunca alanının lideri konuşmacıları ile yeni fikirlere ve heyecanı sürekli artan konuşmalara sahne oldu.

DEVAMINI OKU
THE ONE AWARDS’TA İLK ÜÇTE YER ALAN MARKALAR BELLİ OLDU

Marketing Türkiye ve AKADEMETRE işbirliğiyle düzenlenen “The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri”nde bu yıl 50’yi aşkın kategoride gerçekleştirilen “İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü”nde saha araştırması tamamlanarak ilk üçe kalan markalar belirlendi.

DEVAMINI OKU
FELİS ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNE KAVUŞTU

Bu yıl 14’üncüsü gerçekleştirilen Felis Ödülleri’nde pazarlama iletişiminde fark yaratan çalışmalar ödüllerine kavuştu. Açıkhava Büyük Ödülü, Jeep için “Jeep ile Çekildi” projesi ile Concept’in oldu.

DEVAMINI OKU
DİĞER MECRALAR MÜŞTERİLERİ İLE İLETİŞİM KURMAK İÇİN AÇIKHAVAYA GÜVENİYOR

Amerika’nın önde gelen yazılı basın kuruluşları Wall Street Journal ve New York Times, abone sayılarını artırmak için iletişimlerini açıkhavaya taşıdı. 

DEVAMINI OKU
MARTECH AWARDS ’20 BAŞVURULARI BAŞLADI

Pazarlama sektörüne örnek olacak en başarılı teknoloji uygulamalarının ödüllendirildiği Martech Awards’a başvurular başladı.

DEVAMINI OKU
AÇIKHAVA, DİĞER MECRALARIN ERİŞİMİNİ %90 ARTIRIYOR!

OAAA tarafından yaptırılan araştırma raporuna göre, dijital video platformlarıyla yapılan çalışmalara açıkhava mecrası eklendikten sonra erişim 2, 3 hatta 4 katına kadar çıkabiliyor.

DEVAMINI OKU
Yukarı Çık