Kentvizyon
NETFLİX

Netflix İspanya’da yaptığı açıkhava kampanyasını muhteşem bir yaratıcılıkla süsledi. Netflix, açıkhava ünitelerini aynalı hale getirerek, içinde yaşadığımız Corona sürecinin Black Mirror'daki distopik dünyalardan farkı kalmadığına, adeta yansıması olduğuna dikkat çekti.

DEVAMINI OKU
BREZİLYA'DA CORONAVİRUS

Brezilya’da Coronavirüs pandemisi nedeniyle haklı sosyal mesafe konusunda bilinçlendirmek için hazırlanan açıkhava kampanyası büyük ilgi gördü.

DEVAMINI OKU
BİR ÇOCUĞUN UMUTLARI VE HAYALLERİ ARACILIĞIYLA EVSİZLİK

Kanada'da evsizler barınağı kullanan 7 kişiden 1'i çocuk. Bir çocuğun umutları ve hayalleri ile evsizliği göstermeyi amaçlayan kampanyada, çocukların evsiz barınaklarına yazdıkları hayalleri açıkhavaya taşındı

DEVAMINI OKU
CORONAVİRÜS PAZARLAMANIN ŞEKLİNİ DEĞİŞTİRDİ

Çin'de, birçok marka, pazarlama girişimlerini ve reklam harcamalarını, coronavirüs salgını sırasında müşterilerle etkileşim kurmanın bir yolunu buldukları için duraklattı.

DEVAMINI OKU
A AWARDS İÇİN BAŞVURU BİR HAFTA UZATILDI

Açıkhavanın en iyilerinin yarıştığı A Awards’ta başvurular 20 Mart’a uzatıldı
6 Temmuz’da jüri toplantısı ile devam edecek.

DEVAMINI OKU
KADINLARA TURUNCU DURAK JESTİ

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Atatürk Bulvarı üzerindeki 10 otobüs durağımızı kadına şiddete karşı farkındalık oluşturması için turuncu ışıklar ile aydınlattı. Belediyenin bu çalışması kadınlardan büyük beğeni aldı.

DEVAMINI OKU
AÇIKHAVADA GERÇEK HAYATA ADBLOCK UYGULAMASI

Kanadalı bir reklam ajansı, White Christmas adını verdiği kampanyasında otobüs, transit merkezi, reklam panoları, vapur iskelesi ve gazete reklamları için 10 bin dolar harcama yaparak tüm reklam alanlarını insanlara hediye olması niyetiyle boş bıraktı.

DEVAMINI OKU
MARKA KONFERANSI’NIN 20.Sİ SONA ERDİ

20’nci yılını İstanbuk’a adayan Marka Konferansı tamamlandı. 2000’e yakın iş liderinin katılımıyla açılan konferans iki gün boyunca alanının lideri konuşmacıları ile yeni fikirlere ve heyecanı sürekli artan konuşmalara sahne oldu.

DEVAMINI OKU
THE ONE AWARDS’TA İLK ÜÇTE YER ALAN MARKALAR BELLİ OLDU

Marketing Türkiye ve AKADEMETRE işbirliğiyle düzenlenen “The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri”nde bu yıl 50’yi aşkın kategoride gerçekleştirilen “İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü”nde saha araştırması tamamlanarak ilk üçe kalan markalar belirlendi.

DEVAMINI OKU
DİĞER MECRALAR MÜŞTERİLERİ İLE İLETİŞİM KURMAK İÇİN AÇIKHAVAYA GÜVENİYOR

Amerika’nın önde gelen yazılı basın kuruluşları Wall Street Journal ve New York Times, abone sayılarını artırmak için iletişimlerini açıkhavaya taşıdı. 

DEVAMINI OKU
AÇIKHAVA, DİĞER MECRALARIN ERİŞİMİNİ %90 ARTIRIYOR!

OAAA tarafından yaptırılan araştırma raporuna göre, dijital video platformlarıyla yapılan çalışmalara açıkhava mecrası eklendikten sonra erişim 2, 3 hatta 4 katına kadar çıkabiliyor.

DEVAMINI OKU
Yukarı Çık