Kentvizyon

Ankara Billboard Reklamı

Billboard reklam Ankara’da da dünya genelinde olduğu gibi araç ya da yaya trafiğinin yoğun olduğu bölgelerdeki, tasarımı ve büyüklüğüyle dikkat çeken ögelerin açıkhava reklamları olarak sunulduğu ilan panoları veya afiş panoları olarak tanımlanabilir. Ankara reklam firmaları arasında fark yaratan Kentvizyon, açıkhava sektöründe öne geçmenizi sağlayacaktır. Billboard reklamları çoğu kişi tarafından açıkhava sektörü için kullanılan genel bir terim gibi görülse de açıkhava reklamlarının çok daha kapsamlı faaliyetleri içerdiğini ve Kentvizyon’un bu sektörde markanıza sağlayabileceği faydaları bu yazımızda göreceğiz.

Kentvizyon tecrübesi ile şekillendirilen Ankara billboard reklamları, sürücülere ve yayalara eş zamanlı olarak hitap edebilecek özel konumlara yerleştirilmektedir. Ankara’nın stratejik olarak önemli olan noktalarına konumlanan billboard reklamları, cam korumalar sayesinde daha dayanıklı hale gelirken potansiyel müşterilerinizle daha net ve akılda kalıcı bir etkileşim yakalamanıza da olanak tanır. 

Ankara Billboard Fiyatları ve Maliyetleri Nelerdir?

Ankara billboard reklamı vermek isteyen markaların genellikle ilk olarak merak ettiği konulardan biri maliyetler ve fiyatları olmaktadır. Billboard reklamları için maliyetler; tasarım maliyetleri, baskı maliyetleri ve kiralama maliyetleri olarak üçe ayrılmaktadır. Bu üç maliyet kaleminin toplamı ise Ankara billboard fiyatlarını ve Türkiye genelindeki diğer illerdeki billboard fiyatlarını da aynı şekilde etkilemektedir.

Billboard reklamı verme aşamalarında ilk adım olan tasarım sürecinde, oluşturulan billboard’un tasarım süreci, kalitesi ve tasarımı yapan reklam ajansına göre maliyetler değişebilmektedir. Kentvizyon gibi tecrübeli ve alanında fark yaratan Ankara reklam ajansları tarafından tasarlanan billboard’lar ile reklamınızın çok daha geniş bir kitleyle etkileşim sağlayacağı kesindir. Bu nedenle billboard tasarımında, bu alanda uzmanlaşmış bir reklam ajansıyla çalışmanız oldukça önemlidir.

Ankara billboard baskı fiyatlarını etkileyen bir diğer unsur ise baskı maliyetleri olmaktadır. Billboard reklamlarının genel baskı maliyetleri, kullanılacak billboard’un boyutlarına, baskıda kullanılacak malzemelerin kalitesine, baskının yapıldığı teknolojiye göre değişkenlik göstermektedir. Kaliteli bir baskı, reklamınızın çok daha dikkat çekici ve etkileyici bir görüntüye sahip olmasını sağlar. Bu nedenle baskıdaki maliyetleri göz önünde bulundururken, aynı zamanda afişinizin kalitesini de hesaba katmanız oldukça önemlidir.

Ankara billboard reklamı konusundaki en önemli adım ise billboard kiralama fiyatlarıdır. Ankara billboard kiralama fiyatlarını etkileyen etmenler billboard panosunun bulunduğu konuma, günlük yaya ve araç trafiğine göre değişkenlik gösterir. Ankara billboard reklamı verme süreçlerinizi en iyi şekilde yönetmek istiyorsanız, reklam süreçlerinin tamamını tek bir merkezden yürüten Kentvizyon’u tercih ederek hem zamandan hem de bütçenizden tasarruf edebilir, en uygun Ankara billboard kiralama fiyatlarına ulaşabilirsiniz. 

Ankara Megalight ile Trafikte Dikkat Çekin

Megalight, araçla yolculuk yapan kesime daha çok hitap eden ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde konumlandırılan büyük panolar olarak adlandırabilir. Genellikle ışıklandırılmış ve çerçeve içerisine alınarak dikkat çekiciliği artırılmış olan megalight türleri hem dayanıklı hem de etkileşimi yüksek olan açıkhava reklam ürünlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Megalight açıkhava reklam ürünleri yüksek konumlandırmaları ve büyük ebatlarının yanı sıra farklı özellikleriyle de dikkat çekici olmayı başarmaktadır.

Ankara’daki megalight ürünler, büyük ve dikkat çekici görünümleriyle hedef kitleniz üzerinde marka farkındalığınızı artırmanızı sağlar. Büyüklükleri ve tasarımlarıyla markanızın kalite algısını artıracak olan megalight’ları Kentvizyon ile tasarlayabilir, kitlelere kendinizi en iyi şekilde tanıtabilirsiniz. Ankara megalight kiralama hizmeti aldığınızda, megalight’’ı hedef kitlenizin yoğun olduğu bölgelerde konumlandırarak arzu ettiğiniz kesime hitap edebilirsiniz. 

Kentvizyon, megalight ürünlerini markanız için trafiğin en yoğun olduğu bölgelerde konumlandırır. Gece görünürlüğü ışıklandırma sayesinde artırılan Ankara megalight, Kentvizyon’un lokasyona ve zamana özel tasarımlarıyla yüksek geri dönüşüm oranı sağlayarak markanıza değer katacaktır. Megalight hizmeti alırken, Kentvizyon’un ülke çapındaki tecrübesinden yararlanabilir ve zahmetsiz bir şekilde hedef kitlenizin dikkatini çekebilirsiniz.

Ankara CLP ile Marka Bilinirliğinizi Artırın

CLP, “City Light Poster” teriminden gelen bir reklamcılık türüdür ve dilimizde “Işıklı Şehir Afişi” olarak tabir edilebilmektedir. Ankara CLP ise şehrin en yoğun noktalarında insanların göz hizasında konumlandırılan dikkat çekiciliği yüksek ve genellikle arka planı cam olan reklam panolarıdır. Genellikle CLP’ler 172 cm x 115,5 cm görünür ölçülere sahip olmakta ve çeşitli türlere ayrılmaktadırlar.

Ankara metro reklamları bunların en sık karşılaşılanlarına örnek olarak verilebilir. Metro kullanan milyonlarca insan bu açıkhava reklam ürünleri ile karşılaşır ve markanız zihinlerinde yer edinir. Marka bilinirliğinizi artıracak olan Ankara metro reklam fiyatları ise CLP tasarımına, büyüklüğüne ve özelliklerine göre farklılık gösterebilmektedir. Kentvizyon ile Ankara metrolarında ve daha birçok stratejik konumda markanızı, hizmetlerinizi en iyi şekilde tanıtabilirsiniz. 

Ankara CLP reklamları, araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde yerden 40 – 60 cm üzerine konumlandırıldıkları için yayalar tarafından rahatlıkla görünebilirler. CLP Durak olarak adlandırılan reklam afişi türü ise otobüs duraklarının yan cephelerinde konumlandırılmaktadır. Kentvizyon ile Ankara’da hedef kitleye ulaşmanın en hızlı yolu olan EGO otobüslerinde markanızı tanıtabilir, geniş kitlelerin zihinlerinde yer edinebilirsiniz. 

Silindir CLP ise 360 derece olarak tasarlanan ve her açıdan görülebilen reklam panosudur. CLP ürünleri arasında yenilikçi bir tasarıma sahip olan bu afiş türü, her açıdan görülebildiği için doğru konumlandırıldığında markanızın geniş kitlelere ulaşmasında size öncülük eder. Kentvizyon, Türkiye’nin birçok noktasında olduğu gibi Ankara CLP panolarında da profesyonel ve bütçe dostu bir hizmet sunmaktadır. Kentvizyon CLP hizmetiyle Ankara Esenboğa Havalimanı ve benzeri birçok alanda markanızın her an hedef kitleniz ile iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. 

Açıkhava Reklam Ankara’da Giantboard ile Yükselin

Giantboard veya dev pano olarak adlandırılan açıkhava reklamları hem araç hem de yaya trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde, standart reklam panolarından çok daha büyük olarak tasarlanıp sunulan ürünler olarak tanımlanabilir. İlgi çekici tasarımları ve büyüklükleriyle daha fazla kitleye ulaşmanızı sağlayacak olan giantboard’lar, markanızın güvenilirliğini, bilinirliğini ve görünürlüğünü artırmak için harika bir açıkhava reklam ürünüdür. 

Kentvizyon giantboard’lar özel konumlandırmaları ve dikkat çekici tasarımları ile yüksek geri dönüşüm oranları sağlarlar. Bununla birlikte giantboard’ların etkili şekilde kullanmanız hedef kitleniz tarafından markanızın prestijli, güçlü ve büyük bir marka olarak tanınmasına da yardımcı olur. Türkiye genelinde ve Ankara giantboard reklamlarınız için Kentvizyon’dan profesyonel destek alabilir, kaliteli reklamlarınızla sektörünüzde fark yaratabilirsiniz.

Yukarı Çık