Kentvizyon

Billboard İzmir

Türkiye’nin üçüncü en kalabalık şehri olan İzmir,4 milyondan fazla kişiye ev sahipliği yapmaktadır. Sanayisi, turizmi ve alışveriş merkezleri ile cazibe merkezi olan İzmir, her gün birçok kişinin farklı amaçlar doğrultusunda bir yerden bir yere seyahat ettiği oldukça aktif bir şehirdir. Sokakları, caddeleri ve meydanları her daim yoğun olan İzmir, markalara reklam faaliyetlerini gerçekleştirmek için benzersiz imkanlar sunar.

Outdoor, İzmir gibi günün her saati yaşayan bir şehir için en ideal reklam türlerinin başında gelir. Açıkhava reklamlarının her türüne sıklıkla rastlanabilen İzmir için billboard’lar ön sıralarda gelir. Billboard’lar İzmir’in cadde ve yollarını donatarak markaların hedef kitlelerine doğrudan ve dikkat çekici bir şekilde ulaşmalarını sağlayan reklam üniteleridir.

Araç ve insan trafiğinin yoğun olduğu alanlara konumlandırılan billboardlar standart olarak 340 cm ve 190 cm ölçülere sahiptir. Billboard’lar çarpıcı reklam afişlerinin sergilenmesi için ideal alanı yaratır. Billboard reklamlarının başarıya ulaşması için tasarımlarının yanı sıra baskı kaliteleri ve şehirde konumlandırıldıkları alanlar da büyük önem taşır. 

Tüm bu unsurlar dikkate alınarak hazırlanan billboard’lar, İzmir gibi yüksek müşteri potansiyeline sahip olan bir şehrin, marka ya da kampanya bilinirliğini artırmak ve hedef kitleye belirlenen mesajı ulaştırmak açısından etkin bir şekilde kullanılmasına imkan yaratır.

İzmir Billboard Kiralama Fiyatları

İzmir billboard kiralama fiyatları büyük ya da küçük birçok markanın merak ettiği bir konudur. İzmir billboard kiralama fiyatlarını belirleyen unsurlar arasında adet ve gösterim süresi yer alır. 

Minimum haftalık olarak kiralanabilen İzmir billboard’lar markalara, amaçları doğrultusunda belirledikleri reklam bütçelerine uygun seçenekler sunar.

Led Ekran İzmir

 Yeni nesil bir teknoloji olan LED ekranlar, markalara hareketli görüntüler eşliğinde reklam yapma imkanı veren açıkhava üniteleridir. Belirli bir konsept kapsamında hazırlanan slaytlar, kısa videolar ya da sabit görseller dijital reklam panoları olarak da adlandırılan LED ekranlar sayesinde geniş kitlelere doğrudan ulaşır. Canlı ve parlak renkleri sayesinde reklamı daha dikkat çekici ve etkileyici bir hale getiren LED ekranlar markaları, reklam kampanyaları dahilinde ulaşmak istedikleri hedeflere kısa yoldan taşır.

LED ekranlar İzmir’de sıklıkla kullanılan ünitelerden biridir. İzmir’in dinamik ve aktif yapısına mükemmel uyum sağlayan LED ekranlar markalar için yüksek farkındalık sağlar. LED ekranlar, markanın ya da kampanyanın adını geniş kitlelere duyurmak için kullanılarak reklam faaliyetlerinin başarısını artırır. İzmir’de insan ve araç yoğunluğunun yüksek olduğu alanlara konumlandırılan LED ekran ünitelerini kiralamak, hazırlanan reklamın tüm gözleri üzerine çekmesini sağlayarak başarı getirir.

LED Ekran Fiyatları İzmir

LED ekran fiyatları ünitenin özellikleri, konumlandırıldığı alan gibi farklı faktörlere göre belirlenir. 

LED ekranlarda gösterilecek slayt, video ya da sabit görsel kullanım süresi de kiralama fiyatlarını çeşitlendirir. 

LED ekran fiyatları,İzmir için belirlenirken reklamın konumlandırılacağı bölge ve alan da göz önünde bulundurulur. Şehrin en kalabalık noktalarına konumlandırılan LED ekranlar markalara oldukça geniş bir kitleye ulaşma imkanı sunduğu için ünite kiralama fiyatları daha yüksek olabilir.   

İzmir Tramvay Reklam

 Yoğun bir nüfusa sahip olan İzmir birçok farklı toplu ulaşım seçeneği barındırır. Bu toplu ulaşım seçeneklerinden biri olan tramvay İzmir’liler tarafından sıklıkla tercih edilir. Bu durum İzmir tramvay reklam seçeneklerini markalar için benzersiz bir konuma taşır. 

Birçok farklı ilçeden ve mahalleden geçen İzmir tramvay hattı açıkhava reklamlarına dinamik ve hareketli bir yapı kazandırır. İstasyonlarda bekleyenlere, tramvayla yolculuk yapanlara, tramvayın güzergahı üzerinde bulunan yayalara ve araçlara ulaşan reklamlar sayesinde markalar hedeflerine etkili ve hızlı bir şekilde erişir. 

Tramvay vagonlarının dış kısımlarına uygulanan reklamlar tramvay güzergahı üzerinde bulunan birçok kişinin dikkatini çekerek etki alanını genişletir.

İzmir Megalight

 Megalight ışıklandırılmış ve çerçeve içerisine alınmış reklam üniteleri olarak tanımlanır. Genellikle trafiğin yoğun olduğu kavşaklara ve yol kenarlarına konumlandırılan megalight’lar çoğunlukla araçlar ile seyreden kişilere hitap eder. Yerden yüksek bir şekilde konumlandırılan megalight’lar ebat, ışıklandırma ve çerçeve özellikleri ile reklamlara dikkat çekici bir yapı kazandırır.   

İzmir megalight üniteleri sabit ve dönen olmak üzere ikiye ayrılır. Tek bir görselin sergilendiği sabit megalight’ları ya da üç farklı görselin sırayla yer değiştirmesiyle ile dinamik bir hale gelen dönen magelightları kampanya amacına ve oluşturulmak istenilen etkinin gücüne göre seçebilmek mümkündür. 

Işıklandırma özelliği ile öne çıkan megalight’lar gece karanlığında çok uzak mesafelerden bile seçilebilme imkanı sunarak reklamın dikkat çekiciliğini artırır. Megalightların muhafazalı olması ise farklı iklim şartlarına karşı korunaklı bir yapı sunarak reklamın bütünlüğünün bozulmasının önüne geçer. 

Birçok açıdan benzersiz avantajlar sunan megalightlar İzmir’in enerjik, ışıltılı ve canlı dokusuna uyum sağlayarak reklam kampanyalarına ayrılan bütçenin en verimli şekilde kullanılmasına imkan verir.   

İzmir açık hava reklam seçenekleri birçok markanın reklam kampanyalarının vazgeçilmez araçları arasında yer alır. Eğer siz de İzmir’in potansiyeline ulaşmak ve markanızın adını geniş kitlelere duyurmak istiyorsanız Kentvizyon ile iletişime geçerek hedefleriniz ve kampanyanız için en doğru açıkhava reklam seçeneğini kararlaştırabilirsiniz. 

Kentvizyon Türkiye genelinde sahip olduğu 35.000 reklam yüzüyle açıkhava reklam kiralama ihtiyaçlarınızı eksiksiz ve kusursuz bir şekilde karşılar. Profesyonelliği, tecrübesi ve kaliteli hizmeti ile ön plana çıkan Kentvizyon sayesinde reklamlarınızı daha görünür, daha etkili ve daha çarpıcı bir hale dönüştürerek markanızı hedeflerine taşıyabilirsiniz.

Yukarı Çık