Kentvizyon
billboard

DİJİTAL ÜRÜNLER

Kentvizyon Dijital Üniteler

Hızla dijitalleşen çağımızda, markaların karşılaştığı çeşitli ihtiyaçlara yönelik çözümler üretmeyi kendine misyon edinmiş olan Kentvizyon, dijital outdoor ürünleri alanında yaptığı yatırımlara ara vermeden devam ediyor. 

 

Kentvizyon bünyesinde bulundurduğu son teknoloji LED ekranlar ile markaların ve işletmelerin hedef kitleleriyle daha etkin ve yoğun bir etkileşime geçmelerini sağlıyor.

 

Reklam sektöründe yeni bir çağı başlatmayı hedefleyen Kentvizyon, sunduğu hizmetlerin yüksek kalitesi ve müşteri memnuniyetini öncelikli hedefi olarak belirlemiş olan yaklaşımıyla sektörde fark yaratıyor.

 

Yovi TV

Yovi TV, İstanbul'un göz alıcı ve hareketli ortamında, teknoloji ile reklamcılığın kusursuz birleşimini temsil eder. Türkiye’nin kalabalık nüfusu ve iş dünyasına ev sahipliği yapan bu etkileyici şehir  Yovi TV’nin  geniş ve çeşitli dijital envanterinin temel taşını oluşturur. Şehirdeki 34 stratejik noktada, 60 farklı yüz,15'er saniyelik göz alıcı videolarla,markalar hedef kitleleriyle buluşuyor.

 

Reklamcılık stratejilerinin  temel taşlarından biri olan doğrudan hedef kitleye ulaşma hedefini gerçekleştirmek için Yovi TV, İstanbul'un kalabalık ve yoğun trafiğe sahip noktalarında öne çıkar. Bu stratejik konumlandırma sayesinde, markaların bilinirliğini ve etkisini en üst düzeye çıkararak, markaları daha geniş kitlelere ulaştırıyoruz.

 

Yovi TV, güçlü bir görsel deneyim ve geniş bir kitleye hitap etme yeteneğiyle, markaların tanınırlığını, etkisini ve genel itibarını artırmada kilit bir rol oynar.

 

Yovi TV, reklamcılığın geleceğine yön veren, yenilikçi ve etkileyici bir platform olarak, İstanbul'un en işlek ve hareketli bölgelerinde hedef kitlelerin dikkatini çekiyor.

 

LED EKRANLAR

 

İskelelerde, vapurların içlerinde, metro istasyonlarında çeşitli boyutlarda yer alan dijital ekranlarımız LED ürünlerimiz, hem kalitesi hem de dayanıklılığı ile fark yaratmaktadır. Bu yüksek kaliteli ekranlar, hedef kitleler için çeşitli avantajları bir arada sunarak, daha geniş bir kitleye ulaşmalarına olanak sağlar.

 

İzmir ve Bursa’da hizmet veren dijital ekranlar ile markalar mesajlarını hedef kitlelerine daha etkin ve daha geniş bir çerçevede ulaştırmaktadır.

 

Kentvizyon'un yüksek kalite standartları ve yenilikçi yaklaşımı, dijital reklamcılıkta rakiplerinizin önüne geçmenizde size yardımcı olur. Bu durum markaların görünürlüğünü ve etkisini artırmak, müşterilerinizle daha etkili bir şekilde bağlantı kurmak ve daha geniş bir hedef kitleye ulaşmak için ideal bir yoldur.
İzmir'in hızla büyüyen ve değişen kentsel manzarasında, Kentvizyon bünyesindeki dijital ekranlar  ve LED ekranlar  markalar için bir fırsat sunar. 

 

   
         
   
         
   
         
   
         
   
         
   

 

Yukarı Çık