Kentvizyon

HAVALI REKLAMCILIĞIN ADRESİ

1999 yılından bu yana Türkiye'de havalimanı reklamcılığının adresi olan Portline, yurtiçi ve yurtdışında seçkin havalimanlarında indoor/outdoor reklam alanları pazarlaması konusunda faaliyet göstermektedir.

Türkiye'nin en prestijli havalimanlarında yer alan dünya standardında 1.500'e yakın reklam yüzü ve diğer özel reklam uygulamaları ile Portline, orta ve üst sosyoekonomik gruptaki kitleye ulaşmayı hedefleyen markalar için etkili reklam olanakları sunmaktadır.

Düşük erişim maliyeti, yüksek sosyoekonomik profile sahip hedef kitle, yaratıcı tasarımlar ve yüksek marka algısı ile fark yaratan bir mecra.

 

Ürünlerimiz

CLP (Raket) Network'leri

CLP (Raket) networkleri ile markalara dönemsel kampanyaları için yoğun frekansla görünürlük elde etme ve mesajlarını iletme olanağı sağlayan içten aydınlatmalı özel ünitelerdir.

CLP networkler, Istanbul Sabiha Gökçen, İzmir Adnan Menderes ve Ankara Esenboğa Havalimanları'nda yüksek frekans sağlayan geniş dağılım noktalarıyla haftalık olarak pazarlanmaktadır.

   

Reklam Panoları

Havalimanlarının görünür ve etkili noktalarında yer alan, CLP'lere kıyasla daha büyük boyutlu reklam alanları sunan "Reklam Panoları"  markalara kampanyalarında daha fazla etki ve farkındalık sağlamaktadır.

Duvar Panosu, Konveyör Üzeri Pano, Merdiven üstü panolar, Kontuar panoları, Ayaklı Pano, Süper Pano gibi farklı özellikte ve boyutta panolarla İstanbul Sabiha Gökçen, İzmir Adnan Menderes ve Ankara Esenboğa Havalimanları'nda markalara çeşitli reklam alanları sunmaktadır.

 

Alınlıklar

Bagaj alım salonu çıkış kapısı alınlıkları, Duty Free köprüsü alınlığı, Viyadük alınlıkları, Tavan banner gibi çeşitleriyle büyük reklam alanı imkanı sunmaktadır.

Megalight ve Elektrik Direkleri 

“Terminal çıkışlarındaki içten ya da dıştan aydınlatmalı Megalight’larımız ve Elektrik Direği ünitelerimiz sadece yolculara değil, havalimanına karşılamaya ya da uğurlamaya gelen herkese reklam mesajınızı ulaştırır.”

 


Özel Projeler

Stand alanı, Pasaport kontrol noktası plexiler, Yürüyen bant, asansör giydirme gibi alanlar örnek olmak üzere standart reklam üniteleri dışında kullanım yapmak isteyen reklamverenler için alternatiflerimiz bulunmaktadır. Portline, markaların iletişim sürecini yeni ve alternatif projeler ile markaya özel çalışmalarla zenginleştirmeyi hedeflemektedir. "Akılda kalma", "Hatırlanma" ve "Farklılık Yaratma" gibi marka yaratım ve geliştirme süreçlerinde alternatif reklam alanları ve projeler  büyük katkı sağlamaktadır.


Nerelerdeyiz?

• Sabiha Gökçen Havalimanı
• Esenboğa Havalimanı
• Adnan Menderes Havalimanı

 Portline; Diplomasi kapısı olarak stratejik bir öneme sahip Ankara Esenboğa Havalimanı, tarih ve turizm açısından son derece önemli merkezleri barındıran Ege Bölgesi'nin İzmir Adnan Menderes Havalimanı ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı gibi Türkiye'ye yayılmış terminallerde yüksek standartlardaki reklam mecralarını ulusal ve uluslararası markalarla buluşturuyor. 

 

Neden Havalimanları?

Havalimanı reklamcılığı, marka iletişimi için güçlü ve efektif olmakla beraber aynı anda milyonlarca yerli ve yabancı yolcuya ulaşabileceğiniz etkili mecralar sunmaktadır.

*Yüksek kalite, yüksek etki ve yüksek geri dönüş
*Hedef kitle ile uzun süreli etkileşim
*Bütün yıl yüksek sezon
*Yüksek satın alma gücü ve mesaj algısı
*Farklı SES gruplarına erişim imkanı
*Farklı mecralara göre erişim maliyeti avantajı

Hava trafiği istatiklerine ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Yukarı Çık